| МОК: | 1 шт. |
| цена: | negotiable |
| Стандартная упаковка: | Сумка PVC, деревянный случай, коробка |
| Срок доставки: | 5-20 дней |
| Пропускная способность: | 1000000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Material | Food-Grade Stainless Steel 304 / 316 |
| Surface Finish | Polished / Brushed / Custom |
| Diameter | 50mm, 53mm, 58mm, Custom Sizes Available |
| Mesh Density / Hole Size | 0.3mm - 0.6mm (customizable) |
| Thickness | 0.2mm - 1.0mm |
| Corrosion Resistance | Suitable for repeated hot water exposure |
| Temperature Resistance | Up to 250°C |
| OEM / Customization | Available |
| МОК: | 1 шт. |
| цена: | negotiable |
| Стандартная упаковка: | Сумка PVC, деревянный случай, коробка |
| Срок доставки: | 5-20 дней |
| Пропускная способность: | 1000000 |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Material | Food-Grade Stainless Steel 304 / 316 |
| Surface Finish | Polished / Brushed / Custom |
| Diameter | 50mm, 53mm, 58mm, Custom Sizes Available |
| Mesh Density / Hole Size | 0.3mm - 0.6mm (customizable) |
| Thickness | 0.2mm - 1.0mm |
| Corrosion Resistance | Suitable for repeated hot water exposure |
| Temperature Resistance | Up to 250°C |
| OEM / Customization | Available |